Gazetka Auchan

Gazetka Auchan – Najnowsze wydanie 21.07.2016 – 27.07.2016 można pobrać tutaj:

>>> Gazetka Auchan (256 pobrań) <<<

Gazetka Auchan

Gazetka Auchan

Gazetka Auchan jest wydawana co tydzień. Aczkolwiek, wychodzą również gazetki dwutygodniowe, a nawet oferty specjalne. Można również liczyć na oferty urodzinowe.

Ze względu na profil działalności firmy, gazetka obejmuje w większości artykuły spożywcze. Spośród wszystkich artykułów można wybrać te najbardziej fit, np: woda, kasza, itp.  Oferta oczywiście się zmienia ale zawsze jest coś zdrowego do wyboru. Dużym plusem jest fakt, że gazetka zawiera listę sklepów, w których obowiązuje promocja.

Auchan to firma z długoletnią tradycją, która zdobyła zaufanie swoich klientów. Auchan działa na terenie Polski od 1996 roku. Pierwszy hipermarket został otwarty w  pobliżu Warszawy, a dokładniej w Piasecznie.

Sieć sklepów jest rozlokowana w największych miastach Polski, na terenie całego kraju. Szczególnie w centrach handlowych.

Marka real została zastąpiona marką Auchan. Do sieci Auchan należy również Simply Market. Simply market to bardziej „osiedlowe” sklepy ale z dość dużą powierzchnią i dobrze zaopatrzone – na codzienne zakupy, na pewno starczy asortymentu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Gazetki promocyjne, Katalog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA Image

Reload Image